TR
EN
444 0 347
ارجع للصفحة الرئيسية
مشاركة
اكتب لنا
تسجيل في قائمة النشرة الالكترونية
ابحث عن طبيب
موعد سريع
مراكزنا
حجم الخط A(-) A(+)
| مشاركة

من نحن؟


Gülümseyin Burası Dentistanbul...


Özel Dentistanbul Hastanesi, temelleri 2 Ağustos 2001’de Özel Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı altında atılmıştır. İsminden de belli olduğu gibi ağız sağlığı ve diş sağlığı adı altında 29 Mayıs 2003’te ise ‘Diş Hastanesi’ unvanını almıştır. Dentistanbul, Mart 2007’de kazanmış olduğu tecrübe ve birikimini, tüm dünyada sağlık ve çevre konularına eğilen Amerikalı bir yatırım ortaklığı olan Global Environment Fund’un uluslararası deneyimleriyle birleştirdi.

Dentistanbul, Kasım 2010’da RHEA Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı tarafından tüm hisseleri satın alınmıştır. Temmuz 2013’de İstanbul’da iki adet Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bulunan Dentinternational Grubu, Dentistanbul’u satın almıştır. Dentistanbul, böylelikle bir diş hastanesi 2 ağız ve diş sağlığı merkezi ve 3 ağız ve diş sağlığı polikliniğini bünyesinde bulundurmaktadır.

2008’de kuruluşundan beri gösterdiği gelişmeler ile ISO 9001:2000 standardizasyon belgesini almıştır ayrıca Dentistanbul, Alman belgelendirme kuruluşu olan TEMOS’un “Uluslararası Diş Sağlığı Kalite Belgesi” ni almaya hak kazanan Türkiye’deki ilk diş hastanesi olmuştur. Sırası ile;

- 27 Şubat 2011’de Dentistanbul Bakırköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği,

- 17 Ekim 2011'de Dentistanbul Kozyatağı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği,


Temmuz 2013’deki birleşme sonrasında


- Dentistanbul Academy Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Dentistanbul bünyesine katılmıştır.

Özel Dentistanbul Diş Hastanesi Beşiktaş, Ataşehir ve Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri uzman kadroları ile 365 Gün 24 saat hizmet vermektedir.

Önümüzdeki yıllarda ise İstanbul ve Türkiye'nin diğer illerinde de açmayı planladığı yeni hastane ve poliklinikler ile Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalarına devam etmektedir...