EN
AR
444 0 347
Anasayfaya Dön
Paylaş
Bize Yazın
E-Bülten Listesine Kayıt
Hekim Ara
Hızlı Randevu
Merkezlerimiz
S.S.S.
Yazı Büyüklüğü A(-) A(+)
| Paylaş

Hakkımızda


Gülümseyin Burası Dentistanbul...

Özel Dentistanbul Diş Hastanesi, temelleri 2 Ağustos 2001’de Özel Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı altında atılmıştır. İsminden de belli olduğu gibi ağız sağlığı ve diş sağlığı adı altında 29 Mayıs 2003’te ise ‘Diş Hastanesi’ unvanını almıştır.


2008’de kuruluşundan beri gösterdiği gelişmeler ile ISO 9001:2000 standardizasyon belgesini almıştır.

 

Ağız ve Diş Sağlığı alanında ;

 

  • Beşiktaş’ ta bulunan Özel Dentistanbul Diş Hastanesi(Türkiye nin ilk Özel Diş Hastanesi)
  • Levent’ te bulunan Dentistanbul Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
  • Kozyatağı’ nda bulunan Dentistanbul Kozyatağı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
  • Bakırköy’ de bulunan Dentistanbul Bakırköy Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği  olmak üzere 4 farklı lokasyonda “DENTİSTANBUL” markası adı altında hizmet verilmektedir.

Özel Dentistanbul Diş Hastanesi Beşiktaş 7/24 hizmet vermektedir.

 

“DENTİSTANBUL” ailesi olarak en temel ilkemiz hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak dürüstlük kuralları çerçevesinde en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktır. Bünyemizdeki Uzman Kadromuzun bilgi ve tecrübeleri ise bu ilkemiz ışığında bizi bir arada tutarak günden güne büyüyen bir aile olmamıza destek sağlamaktadır.


Önümüzdeki yıllarda ise İstanbul ve Türkiye'nin diğer illerinde de açmayı planladığı yeni hastane ve poliklinikler ile Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

 

“DENTİSTANBUL” ailesi olarak ilkeleri bizimle aynı olan ve markamıza dahil olarak hizmet zincirimiz içerisinde bulunmak isteyen hekimlere Franchise verilmektedir..”